Välkommen till Hammarby Innebandy
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF Innebandyförening
Fotboll

Spelade matcher
FEBRUARI 2024
 
24
15:30
lör
15:30    
Herr Div 2 / Div 3, Vaxholm innebandyhallen
Vaxholms IBF (A) - Hammarby IF IBF (B) 7  -  7  
24
15:15
lör
15:15    
Dam A, Hässelbyhallen
Dam A » 
Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF (A)
6  -  3  
24
15:15
lör
15:15    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Väsby AIK7  -  5  
23
19:30
fre
19:30    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF
17  -  2  
 
18
19:45
sön
19:45    
Dam B, Sköndalshallen
Dam B » 
Sköndals IK (B) - Hammarby IF IBF (B)
  -      
18
10:00
sön
10:00    
F1214, Telefonplanshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Segeltorps IF IBF
  -      
18
09:00
sön
09:00    
P14, Telefonplanshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Karlbergs BK (C)
  -      
17
16:15
lör
16:15    
P11/P12, Sjöstadshallen
P11/P12 » 
Hammarby IF IBF - Ingarö IF
  -      
17
14:15
lör
14:15    
P14, Farstahallen 3
P14 » 
Sköndals IK - Hammarby IF IBF
  -      
17
14:00
lör
14:00    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
3  -  2  
17
12:30
lör
12:30    
F0911, Sjöstadshallen
F0911 » 
Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK
7  -  3  
17
12:15
lör
12:15    
Herr Div 2 / Div 3, Fleminghallen A
Huddinge IBS (A) - Hammarby IF IBF (A)7  -  4  
17
11:15
lör
11:15    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Ängby IF
  -      
17
10:15
lör
10:15    
P13 grön, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Sköndals IK (A)  -      
17
09:00
lör
09:00    
P13 vit, Liljeholmshallen 1
 
P13 vit » 
Hammarby IF Innebandyförening P13 vit - Sköndal
  -      
16
19:15
fre
19:15    
P0708, Sjöstadshallen
P0708 » 
FBC Sollentuna - Hammarby IF IBF
10  -  6  
16
19:00
fre
19:00    
HJ JAS, Lyckeby Sporthall
HJ JAS » 
IFK Haninge - Hammarby IF IBF
6  -  2  
 
11
13:45
sön
13:45    
P13 vit, Stavsborgs sporthall
 
P13 vit » 
Älta - Hammarby IF Innebandyförening P13 vit
  -      
11
10:45
sön
10:45    
F0911, Rotebrohallen (Nya)
F0911 » 
FBC Sollentuna (D) - Hammarby IF IBF
6  -  2  
10
17:30
lör
17:30    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (B)3  -  9  
10
15:15
lör
15:15    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Jakobsbergs IBF (A)8  -  4  
10
14:15
lör
14:15    
F1214, Rikstenshallen
F1214 » 
FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF
  -      
10
12:30
lör
12:30    
Dam A, Högdalshallen
Dam A » 
Högdalens AIS (A) - Hammarby IF IBF (A)
3  -  8  
10
12:15
lör
12:15    
P11/P12, Kämpetorpshallen 2
P11/P12 » 
Älvsjö AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF
  -      
10
11:15
lör
11:15    
P14, Kämpetorpshallen 1
P14 » 
Älvsjö AIK IBF (C) - Hammarby IF IBF
  -      
10
11:15
lör
11:15    
P14, Sjöstadshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Huddinge IBS (C)
  -      
09
19:30
fre
19:30    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Värmdö IF
8  -  5  
09
17:45
fre
17:45    
F0911, Sjöstadshallen
F0911 » 
Hammarby IF IBF - Norrtulls SK
2  -  3  
 
04
13:00
sön
13:00    
F1517, Strandhallen - Tyresö
F1517 » 
Hammarby IF IBF F16 - AIK IBF F16
  -      
04
12:20
sön
12:20    
F1517, Strandhallen - Tyresö
F1517 » 
FBI Tullinge F16 Orange - Hammarby IF IBF F16
  -      
04
11:40
sön
11:40    
F1517, Strandhallen - Tyresö
F1517 » 
Hammarby IF IBF F16 - IBF Offensiv Lidingö /DIF F16
  -      
04
10:15
sön
10:15    
P14, Vintervikshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - IFK Haninge
  -      
04
09:15
sön
09:15    
F1214, Vintervikshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF
  -      
03
16:30
lör
16:30    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - Järfälla Bele IBF
3  -  4  
03
15:30
lör
15:30    
Dam B, Hjorthagshallen
Dam B » 
Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF (B)
0  -  4  
03
14:45
lör
14:45    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Rosersberg Arlanda IBK4  -  4  
03
13:15
lör
13:15    
F0911, Sjöstadshallen
F0911 » 
Hammarby IF IBF - Åkersberga IBF (A)
1  -  3  
03
12:00
lör
12:00    
P11/P12, Sjöstadshallen
P11/P12 » 
Hammarby IF IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
  -      
03
11:00
lör
11:00    
P13 grön, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Högalids IF (A)  -      
03
10:00
lör
10:00    
P13 vit, Sjöstadshallen
 
P13 vit » 
Hammarby IF Innebandyförening P13 vit - Värmdö
  -      
03
09:00
lör
09:00    
P14, Hjorthagshallen
P14 » 
Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF
  -      
JANUARI 2024
 
31
19:30
ons
19:30    
P0708, Prästängshallen
P0708 » 
Hammarby IF IBF - Sigtuna IF IBK
4  -  9  
 
28
12:45
sön
12:45    
P14, Stavsborgs sporthall
P14 » 
Älta IF (B) - Hammarby IF IBF
  -      
28
11:00
sön
11:00    
F1214, Grindtorpshallen
F1214 » 
Täby FC (C) - Hammarby IF IBF
  -      
27
17:30
lör
17:30    
Dam B, Sjöstadshallen
Dam B » 
Hammarby IF IBF (B) - Älta IF
12  -  0  
27
17:30
lör
17:30    
P14, Myrsjöskolan
P14 » 
Nacka IBK (B) - Hammarby IF IBF
  -      
27
16:15
lör
16:15    
Dam A, Tullingehallen
Dam A » 
FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF (A)
3  -  7  
27
16:00
lör
16:00    
F0911, Sjöstadshallen
F0911 » 
Hammarby IF IBF - Mariebergs SK
5  -  2  
27
15:00
lör
15:00    
Herr Div 2 / Div 3, Hallonbergshallen
Duvbo IK (A) - Hammarby IF IBF (B) 3  -  6  
27
15:00
lör
15:00    
P13 vit, Övrig
 
P13 vit » 
Norrtulls SK - Hammarby IF Innebandyförening P13 vit
  -      
27
14:45
lör
14:45    
P0708, Sjöstadshallen
P0708 » 
Hammarby IF IBF - Älta IF
3  -  6  
27
14:30
lör
14:30    
P11/P12, Myrsjöskolan
P11/P12 » 
Nacka IBK (C) - Hammarby IF IBF
  -      
27
12:45
lör
12:45    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - FBC Sollentuna (A)5  -  7  
27
11:15
lör
11:15    
P11/P12, Sjöstadshallen
P11/P12 » 
Hammarby IF IBF - Norrtulls SK
  -      
27
10:15
lör
10:15    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - IFK Haninge
  -      
27
09:00
lör
09:00    
P13 grön, Västertorpshallen
Älvsjö AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF (B)  -      
26
19:45
fre
19:45    
HJ JAS, Hjorthagshallen
HJ JAS » 
Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF
6  -  5  
23
19:30
tis
19:30    
HJ JAS, Jakobsbergs Sporthall
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Järfälla Bele IBK
4  -  6  
 
21
12:45
sön
12:45    
F1214, Telefonplanshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - IFK Haninge
  -      
21
11:45
sön
11:45    
P14, Telefonplanshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Nacka IBK (F)
  -      
21
10:45
sön
10:45    
F1214, Telefonplanshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Sköndals IK (B)
  -      
21
10:00
sön
10:00    
Dam B, Eriksdalshallen
Dam B » 
Högalids IF - Hammarby IF IBF (B)
2  -  4  
21
10:00
sön
10:00    
P14, Vintervikshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Sörskogens IF
  -      
20
15:30
lör
15:30    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - FBC Sollentuna (A)
5  -  1  
20
15:00
lör
15:00    
Herr Div 2 / Div 3, Botkyrkahallen
Balrog Botkyrka IK (A) - Hammarby IF IBF (A)2  -  4  
20
13:30
lör
13:30    
P0708, Stora Mossen 1
P0708 » 
Bromma KFUK-KFUM - Hammarby IF IBF
  -      
20
12:30
lör
12:30    
P11/P12, Sjöstadshallen
P11/P12 » 
Hammarby IF IBF - FBI Tullinge
  -      
20
11:30
lör
11:30    
P13 grön, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Värmdö IF (B)  -      
20
10:30
lör
10:30    
P13 vit, Sjöstadshallen
 
P13 vit » 
Hammarby IF Innebandyförening P13 vit - Nacka
  -      
19
19:30
fre
19:30    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Farsta IBK
14  -  5  
19
18:00
fre
18:00    
P0708, GIH
 
P0708 » 
Hammarby IF Innebandyförening P08-10 - Ingarö IF Värmdö IF
  -      
 
14
14:15
sön
14:15    
P11/P12, Stavsborgs sporthall
P11/P12 » 
Älta IF (B) - Hammarby IF IBF
  -      
14
13:45
sön
13:45    
Dam A, Viksjö Sporthall
Dam A » 
Järfälla Bele IBK (A) - Hammarby IF IBF (A)
4  -  8  
14
09:30
sön
09:30    
P13 vit, Kvarnbergshallen
 
P13 vit » 
Segeltorp - Hammarby IF Innebandyförening P13 vit
  -      
13
15:00
lör
15:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (A)3  -  4  
13
13:30
lör
13:30    
P0708, Sjöstadshallen
P0708 » 
Hammarby IF IBF - Segeltorps IF IBF
5  -  5  
13
13:00
lör
13:00    
P14, Liljeholmshallen 1
P14 » 
Hammarby IF IBF - Karlbergs BK (B)
  -      
13
12:15
lör
12:15    
F0911, Sjöstadshallen
F0911 » 
Hammarby IF IBF - Järfälla Bele IBK
1  -  5  
13
12:15
lör
12:15    
P14, Djurö Sporthall
P14 » 
Djurö-Vindö IF - Hammarby IF IBF
  -      
13
11:45
lör
11:45    
F1214, Rödabergshallen
F1214 » 
Norrtulls SK - Hammarby IF IBF
  -      
13
11:00
lör
11:00    
F1214, Liljeholmshallen 1
F1214 » 
Högalids IF - Hammarby IF IBF
  -      
13
10:15
lör
10:15    
Dam B, Sjöstadshallen
Dam B » 
Hammarby IF IBF (B) - Djurgårdens IF IBS
5  -  4  
10
19:15
ons
19:15    
Dam A, Rosendalsskolan Norra Sporthall
Dam A » 
Vallentuna IBK (A) - Hammarby IF IBF (A)
5  -  5  
 
07
16:15
sön
16:15    
Dam B, Värmdö sporthall
Dam B » 
Värmdö IF (A) - Hammarby IF IBF (B)
2  -  5  
07
12:00
sön
12:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sköndalshallen
Huvudstadens IBK - Hammarby IF IBF (A)2  -  6  
06
14:00
lör
14:00    
Herr Div 2 / Div 3, Torsviks Idrottshall
IBF Offensiv Lidingö (A) - Hammarby IF IBF (B) 2  -  2  
06
11:00
lör
11:00    
F0911, Stora Mossen 1
F0911 » 
Ängby IF - Hammarby IF IBF
1  -  10
04
19:45
tor
19:45    
Herr Div 2 / Div 3, Åbyhallen
Tungelsta - Hammarby IF Innebandyförening  -      
DECEMBER 2023
 
21
20:15
tor
20:15    
HJ JAS, Skanskvarnshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK
5  -  2  
19
20:00
tis
20:00    
Herr Div 2 / Div 3, Smedsgärdshallen
Väsby AIK - Hammarby IF IBF (A)7  -  6  
 
17
19:45
sön
19:45    
Herr Div 2 / Div 3, Västertorpshallen
Hammarbyhöjden IBK - Hammarby IF IBF (B) 7  -  3  
17
14:15
sön
14:15    
P11/P12, Björkebyhallen
P11/P12 » 
Järfälla Bele IBK - Hammarby IF IBF
  -      
17
13:00
sön
13:00    
Herr Div 2 / Div 3, Vintervikshallen
IS Bar Central Nytorget - Hammarby IF IBF (A)4  -  4  
17
09:00
sön
09:00    
F1214, Eriksdalshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Skogås/Trångsunds IBK
  -      
16
18:00
lör
18:00    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - Salems IF
8  -  2  
16
16:15
lör
16:15    
P14, Sjöstadshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Tungelsta IF
  -      
16
15:15
lör
15:15    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Täby FC (A)
  -      
16
13:30
lör
13:30    
Dam Junior, Lyckeby Sporthall
IFK Haninge - Hammarby IF IBF   -      
16
13:00
lör
13:00    
P14, S:t Erikshallen
P14 » 
Karlbergs BK (C) - Hammarby IF IBF
  -      
16
12:45
lör
12:45    
P0708, Ekilla Sporthall
P0708 » 
Rosersberg Arlanda IBK - Hammarby IF IBF
  -      
16
10:30
lör
10:30    
F0911, Rödabergshallen
F0911 » 
Norrtulls SK - Hammarby IF IBF
2  -  6  
16
09:00
lör
09:00    
F1214, Kvarnbergshallen
F1214 » 
Huddinge IBS (A) - Hammarby IF IBF
  -      
15
19:30
fre
19:30    
HJ JAS, Kvarnängshallen
HJ JAS » 
Nynäshamns IBK - Hammarby IF IBF
3  -  18
13
20:15
ons
20:15    
Dam B, Tomtbergahallen
Dam B » 
Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF (B)
2  -  8  
13
19:30
ons
19:30    
Dam A, Sjöstadshallen
 
Dam A » 
Hammarby IF Innebandyförening - Distriktslaget Stockholm
  -      
 
10
11:15
sön
11:15    
P13 vit, Sköndalshallen
P13 vit » 
Sköndals - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
10
10:45
sön
10:45    
F1214, Hässelbyhallen
F1214 » 
Hässelby SK IBK - Hammarby IF IBF
  -      
09
19:45
lör
19:45    
Dam Junior, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF - Nacka IBK 3  -  3  
09
18:15
lör
18:15    
Dam B, Sjöstadshallen
Dam B » 
Hammarby IF IBF (B) - FBI Tullinge (B)
5  -  0  
09
16:00
lör
16:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Ingarö IF (A)4  -  6  
09
14:45
lör
14:45    
F0911, Österåkers Multiarena 2
F0911 » 
Åkersberga IBF (A) - Hammarby IF IBF
7  -  4  
09
13:45
lör
13:45    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - Täby FC (B)
9  -  7  
09
11:45
lör
11:45    
P11/P12, Liljeholmshallen 1
P11/P12 » 
Hammarby IF IBF - Sundbybergs IK (B)
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Vallentuna IBK
  -      
09
10:45
lör
10:45    
P13 grön, Liljeholmshallen 1
Hammarby IF IBF (B) - Karlbergs BK (A)  -      
09
10:00
lör
10:00    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Värmdö IF (B)
  -      
09
09:30
lör
09:30    
P14, Kvarnbergshallen
P14 » 
Segeltorps IF IBF (B) - Hammarby IF IBF
  -      
08
20:15
fre
20:15    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Nacka IBK
10  -  3  
 
03
17:00
sön
17:00    
Dam A, Sköndalshallen
Dam A » 
Sköndals IK (A) - Hammarby IF IBF (A)
2  -  5  
03
15:15
sön
15:15    
Dam B, Ormingehallen
Dam B » 
Nacka IBK (B) - Hammarby IF IBF (B)
8  -  2  
03
13:30
sön
13:30    
P0708, Kungshallen Sporthallen
P0708 » 
Kungsängens IF - Hammarby IF IBF
9  -  4  
03
10:00
sön
10:00    
P11/P12, Löthallen
P11/P12 » 
Duvbo IK - Hammarby IF IBF
  -      
03
09:15
sön
09:15    
F1214, Eriksdalshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - IFK Haninge
  -      
02
17:15
lör
17:15    
F0911, Torsviks Idrottshall
F0911 » 
Djurgårdens IF IBS / IBF Offensiv Lidingö (B) - Hammarby IF IBF
2  -  5  
02
16:00
lör
16:00    
F1214, Brotorpshallen
F1214 » 
Sundbybergs IK - Hammarby IF IBF
  -      
02
14:00
lör
14:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Danderyd FC5  -  5  
02
12:15
lör
12:15    
Dam Junior, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (B)2  -  4  
02
11:00
lör
11:00    
P13 vit, Sjöstadshallen
P13 vit » 
Hammarby IF Innebandyförening - Älta
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P14, Sjöstadshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Högalids IF
  -      
02
08:45
lör
08:45    
P13 grön, Skogåshallen
Skogås/Trångsunds IBK - Hammarby IF IBF (B)  -      
01
20:15
fre
20:15    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Ingarö IF
17  -  1  
NOVEMBER 2023
 
29
20:00
ons
20:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
 
Hammarby IF IBF (A) - Järfälla Bele IBK  -      
27
18:45
mån
18:45    
P0708, Farstahallen 3
P0708 » 
Farsta IBK - Hammarby IF IBF
2  -  5  
 
26
19:15
sön
19:15    
Herr Div 2 / Div 3, Eriksdalshallen
Högalids IF (A) - Hammarby IF IBF (B) 3  -  9  
26
11:15
sön
11:15    
P13 vit, Ormingehallen
P13 vit » 
Nacka - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
25
15:45
lör
15:45    
Herr Div 2 / Div 3, Jakobsbergs Sporthall
Järfälla Bele IBK (A) - Hammarby IF IBF (A)5  -  2  
25
14:45
lör
14:45    
P14, Sjöstadshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Nynäshamns IBK
  -      
25
13:15
lör
13:15    
P0708, Sjöstadshallen
P0708 » 
Hammarby IF IBF - Skogås/Trångsunds IBK
5  -  3  
25
12:00
lör
12:00    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Järfälla Bele IBK
  -      
25
12:00
lör
12:00    
F1214, Myrsjöskolan
F1214 » 
Nacka IBK - Hammarby IF IBF
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P11/P12, Sjöstadshallen
P11/P12 » 
Hammarby IF IBF - AIK IBF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P13 grön, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Högalids IF (B)  -      
25
09:00
lör
09:00    
P14, Tullingehallen
P14 » 
FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF
  -      
24
19:45
fre
19:45    
HJ JAS, Västertorpshallen
HJ JAS » 
Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF
2  -  13
 
19
14:15
sön
14:15    
F0911, Hässelbyhallen
F0911 » 
Hässelby SK IBK - Hammarby IF IBF
2  -  1  
19
11:00
sön
11:00    
Dam B, Vintervikshallen
Dam B » 
Hammarby IF IBF (B) - Sköndals IK (B)
  -      
19
11:00
sön
11:00    
F1214, Grimstahallen
F1214 » 
Ängby IF - Hammarby IF IBF
  -      
19
09:30
sön
09:30    
P14, Vintervikshallen
P14 » 
djurgårdens if - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
18
19:00
lör
19:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (A)5  -  6  
18
16:45
lör
16:45    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)4  -  2  
18
14:30
lör
14:30    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2  -  3  
18
13:00
lör
13:00    
P13 grön, Myrsjöskolan
Nacka IBK (D) - Hammarby IF IBF (B)  -      
18
11:20
lör
11:20    
F1517, Farstahallen 33
F1517 » 
Hammarby IF IBF F16 - FBI Tullinge F16 Orange
  -      
18
10:40
lör
10:40    
F1517, Farstahallen 3
F1517 » 
Farsta IBK F Grön - Hammarby IF IBF F16
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P14, Strandhallen - Tyresö
P14 » 
Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Hammarby IF IBF
  -      
18
09:40
lör
09:40    
F1517, Farstahallen 33
F1517 » 
Hammarby IF IBF F16 - Värmdö IF F16
  -      
17
20:15
fre
20:15    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - IFK Haninge
6  -  6  
15
18:10
ons
18:10    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF Innebandyförening - Nacka IBK
  -      
15
18:10
ons
18:10    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Nacka IBK
9  -  7  
15
18:10
ons
18:10    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Nacka IBK
9  -  7  
 
12
12:00
sön
12:00    
Dam A, Västertorpshallen
Dam A » 
Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (A)
2  -  4  
12
09:30
sön
09:30    
P0708, ICA MAXI ARENA
P0708 » 
Hammarby IF IBF - Visby IBK
1  -  14
11
15:15
lör
15:15    
P13 vit, Järla sporthall
P13 vit » 
Nacka - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
11
15:15
lör
15:15    
P14, Värmdö sporthall
P14 » 
Värmdö IF - Hammarby IF IBF
  -      
11
13:00
lör
13:00    
F0911, Sjöstadshallen
F0911 » 
Hammarby IF IBF - FBC Sollentuna (D)
2  -  3  
11
12:00
lör
12:00    
P13 grön, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Värmdö IF (B)  -      
11
11:30
lör
11:30    
Dam Junior, Åbyhallen - Haninge
Tungelsta IF - Hammarby IF IBF 3  -  3  
11
11:00
lör
11:00    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF
  -      
11
10:30
lör
10:30    
P11/P12, Mälaröhallen
P11/P12 » 
Ekerö IK - Hammarby IF IBF
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P14, Sjöstadshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Norrtulls SK (B)
  -      
10
17:00
fre
17:00    
P0708, Gotland
P0708 » 
Visby - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
07
18:10
tis
18:10    
P11/P12, Liljeholmshallen 1
P11/P12 » 
Högalids IF - Hammarby IF IBF
  -      
 
04
16:45
lör
16:45    
Herr Div 2 / Div 3, Hässelbyhallen
Hässelby SK IBK (B) - Hammarby IF IBF (B) 3  -  7  
04
16:30
lör
16:30    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - Högdalens AIS (A)
8  -  2  
04
14:15
lör
14:15    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Huddinge IBS (A)5  -  5  
04
10:45
lör
10:45    
Dam Junior, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF - Värmdö IF (B)2  -  5  
01
20:15
ons
20:15    
HJ JAS, Värmdö sporthall
HJ JAS » 
Värmdö IF - Hammarby IF IBF
6  -  4  
01
18:00
ons
18:00    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF Innebandyförening - Älvsjö AIK
  -      
OKTOBER 2023
 
29
15:45
sön
15:45    
Dam A, Jakobsbergs Sporthall
Dam A » 
Järfälla Bele IBF - Hammarby IF IBF (A)
2  -  7  
29
13:00
sön
13:00    
Dam Junior, Kvarnängshallen
Nynäshamns IBK - Hammarby IF IBF 2  -  5  
29
13:00
sön
13:00    
Herr Div 2 / Div 3, Jakobsbergs Sporthall
Jakobsbergs IBF (A) - Hammarby IF IBF (A)6  -  9  
29
11:15
sön
11:15    
P0708, Sjöstadshallen
P0708 » 
INSTÄLLD FÖR FÅ I Hammarby IF IBF - Ingarö IF/Värmdö IF
4  -  4  
29
10:00
sön
10:00    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Täby FC (C)
  -      
29
10:00
sön
10:00    
F1214, Sköndalshallen
F1214 » 
Sköndals IK (A) - Hammarby IF IBF
  -      
28
14:30
lör
14:30    
P14, Ingarö Sporthall
P14 » 
Ingarö IF - Hammarby IF IBF
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P14, Skogåshallen
P14 » 
Skogås/Trångsunds IBK - Hammarby IF IBF
  -      
27
20:15
fre
20:15    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Djurgårdens IF IBS
7  -  4  
27
18:30
fre
18:30    
Dam Junior, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF - IFK Haninge3  -  5  
24
19:30
tis
19:30    
Dam A, Skogsängshallen
Dam A » 
Salems IF - Hammarby IF IBF (A)
4  -  3  
 
22
17:15
sön
17:15    
Dam B, Stavsborgs sporthall
Dam B » 
Älta IF - Hammarby IF IBF (B)
8  -  3  
22
16:00
sön
16:00    
HJ JAS, Farstahallen 3
HJ JAS » 
Farsta IBK - Hammarby IF IBF
8  -  8  
22
13:45
sön
13:45    
P0708, Töjnahallen
P0708 » 
Sollentuna - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
22
11:30
sön
11:30    
F1214, Töjnahallen
F1214 » 
FBC Sollentuna - Hammarby IF IBF
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P14, Telefonplanshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Nacka IBK
  -      
21
15:30
lör
15:30    
Dam A, Vintervikshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - FBI Tullinge (A)
7  -  2  
21
13:45
lör
13:45    
Dam Junior, Vintervikshallen
Hammarby IF IBF - Endre IF   -      
21
12:30
lör
12:30    
P13 vit, Vintervikshallen
P13 vit » 
Älvsjö - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
21
12:15
lör
12:15    
F0911, Stora Mossen 1
F0911 » 
Mariebergs SK - Hammarby IF IBF
3  -  6  
21
11:30
lör
11:30    
P14, Vintervikshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - AIK IBF (A)
  -      
21
08:15
lör
08:15    
F1214, Tullingehallen
F1214 » 
FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF
  -      
20
19:15
fre
19:15    
Herr Div 2 / Div 3, Ekilla Sporthall
Rosersberg Arlanda IBK - Hammarby IF IBF (B) 5  -  3  
 
15
11:45
sön
11:45    
Dam Junior, Tyresöhallen
Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - Hammarby IF IBF 2  -  1  
14
19:00
lör
19:00    
Dam B, Sjöstadshallen
Dam B » 
Hammarby IF IBF (B) - Högalids IF
9  -  3  
14
17:15
lör
17:15    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - Duvbo IK (A)6  -  7  
14
14:00
lör
14:00    
Herr Div 2 / Div 3, Rotebrohallen (Nya)
FBC Sollentuna (A) - Hammarby IF IBF (A)5  -  4  
14
11:00
lör
11:00    
P13 vit, Sjöstadshallen
P13 vit » 
Hammarby IF Innebandyförening - Högalids
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P14, Sjöstadshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Tumba GOIF
  -      
14
09:15
lör
09:15    
P13 grön, Rödabergshallen
Norrtulls SK (A) - Hammarby IF IBF (B)  -      
13
19:30
fre
19:30    
Dam A, Rotebrohallen (Nya)
Dam A » 
FBC Sollentuna (A) - Hammarby IF IBF (A)
2  -  6  
 
08
17:30
sön
17:30    
Herr Div 2 / Div 3, Österåkers Multiarena 1
Roslags-Kulla IF (A) - Hammarby IF IBF (B) 4  -  6  
08
17:15
sön
17:15    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - Järfälla Bele IBK (A)
8  -  1  
08
11:15
sön
11:15    
P13 vit, Värmdö sporthall
P13 vit » 
Värmdö - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
08
11:00
sön
11:00    
F0911, Viksjö Sporthall
F0911 » 
Järfälla Bele IBK - Hammarby IF IBF
3  -  1  
07
14:45
lör
14:45    
P0708, Rödabergsskolan
P0708 » 
Norrtulls SK - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
07
12:45
lör
12:45    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Balrog Botkyrka IK (A)7  -  4  
07
11:45
lör
11:45    
P11/P12, Liljeholmshallen 1
P11/P12 » 
Hammarby IF IBF - Mariebergs SK
  -      
07
10:45
lör
10:45    
F1214, Liljeholmshallen 1
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Farsta IBK (B)
  -      
07
09:45
lör
09:45    
P13 grön, Liljeholmshallen 1
Hammarby IF IBF (B) - Djurgårdens IF IBS  -      
07
08:45
lör
08:45    
F1214, Liljeholmshallen 1
F1214 » 
Högalids IF - Hammarby IF IBF
  -      
06
20:15
fre
20:15    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Nynäshamns IBK
10  -  3  
 
01
10:15
sön
10:15    
P13 grön, Sköndalshallen
Sköndals IK (B) - Hammarby IF IBF (B)  -      
SEPTEMBER 2023
 
30
18:00
lör
18:00    
F0911, Sjöstadshallen
F0911 » 
Hammarby IF IBF - Ängby IF
8  -  0  
30
18:00
lör
18:00    
P0708, Sjöstadshallen
P0708 » 
Hammarby IF IBF - Högalids IF
  -      
30
15:00
lör
15:00    
P11/P12, Kämpetorpshallen 2
P11/P12 » 
Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF
  -      
30
14:00
lör
14:00    
F1214, Grindtorpshallen
F1214 » 
Täby FC (A) - Hammarby IF IBF
  -      
30
13:15
lör
13:15    
P14, Djurö Sporthall
P14 » 
Djurö-Vindö IF - Hammarby IF IBF
  -      
30
12:00
lör
12:00    
P13 vit, Sjöstadshallen
P13 vit » 
Hammarby IF Innebandyförening - Ingarö
  -      
30
11:00
lör
11:00    
F1214, Sjöstadshallen
F1214 » 
Hammarby IF IBF - Ekerö IK
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P14, Sjöstadshallen
P14 » 
Hammarby IF IBF - Sköndals IK (B)
  -      
29
19:30
fre
19:30    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (A)
2  -  1  
29
19:00
fre
19:00    
Herr Div 2 / Div 3, Rosendalsskolan Norra Sporthall
Vallentuna IBK (A) - Hammarby IF IBF (A)6  -  2  
29
18:45
fre
18:45    
Dam Junior, Tomtbergahallen
Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF 2  -  1  
27
20:30
ons
20:30    
HJ JAS, Ormingehallen
HJ JAS » 
Nacka IBK - Hammarby IF IBF
4  -  13
 
24
13:30
sön
13:30    
HJ JAS, Furuborghallen
HJ JAS » 
Nykvarns IF - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
24
11:15
sön
11:15    
Dam B, Vintervikshallen
Dam B » 
Hammarby IF IBF (B) - Värmdö IF (A)
1  -  2  
23
12:45
lör
12:45    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) - Huvudstadens IBK9  -  2  
23
11:00
lör
11:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (A)3  -  3  
22
19:15
fre
19:15    
Dam Junior, Ormingehallen
Nacka IBK - Hammarby IF IBF 2  -  2  
 
16
13:20
lör
13:20    
Herr Div 2 / Div 3, Vintervikshallen
 
Hammarby IF IBF (B) - Andino United FC  -      
 
10
18:00
sön
18:00    
Dam Junior, Värmdö sporthall
Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF 0  -  2  
10
18:00
sön
18:00    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF - Ingarö IF JAS
3  -  1  
10
14:00
sön
14:00    
Dam Junior, Värmdö sporthall
Värmdö IF - Hammarby IF IBF 3  -  1  
10
13:00
sön
13:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
FBI Tullinge (Div 1) - Hammarby IF IBF (A) (Div 2)2  -  1  
10
12:00
sön
12:00    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Nynäshamns IBK - Hammarby IF IBF
1  -  9  
09
20:00
lör
20:00    
Dam Junior, Värmdö sporthall
Huddinge IBS - Hammarby IF IBF 7  -  0  
09
16:00
lör
16:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) (Div 2) - FBC Kungsholmen (Div 4)11  -  2  
09
15:00
lör
15:00    
Dam A, Rådmansöhallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF Div 1 - Vaksala SK IBK
8  -  5  
09
14:00
lör
14:00    
HJ JAS, Sjöstadshallen
HJ JAS » 
Väsby AIK - Hammarby IF IBF
3  -  5  
09
13:00
lör
13:00    
Dam Junior, Värmdö sporthall
IFK Haninge - Hammarby IF IBF 1  -  2  
09
10:00
lör
10:00    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF (A) (Div 2) - Ingarö IF (Div 2)4  -  2  
 
03
15:00
sön
15:00    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
FBC Sollentuna (Div 1) - Hammarby IF IBF (A) (Div 1)
1  -  1  
03
10:00
sön
10:00    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) (Div 1) - Nacka IBK (B) (Div 2)
3  -  0  
02
16:00
lör
16:00    
Dam B, Sjöstadshallen
Dam B » 
Hammarby IF IBF (B) (Div 2) - Högdalens AIS (Div 1)
1  -  6  
02
12:00
lör
12:00    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF IBF (A) (Div 1) - Vaxholms IBF (Div 2)
5  -  2  
02
11:00
lör
11:00    
Dam B, Sjöstadshallen
Dam B » 
Hammarby IF IBF (B) (Div 2) - Älvsjö AIK IBF (B) (Div 1)
1  -  2  
AUGUSTI 2023
 
26
14:00
lör
14:00    
Dam A, Rosvalla Arena A
Dam A » 
Onyx IBS D1 - Hammarby IF IBF Div 1
3  -  8  
26
12:00
lör
12:00    
Herr Div 2 / Div 3, Rosvalla Arena A
Onyx IBS H2 - Hammarby IF IBF Div 23  -  3  
26
10:00
lör
10:00    
Herr Div 2 / Div 3, Rosvalla Arena A
Onyx IBS H3 - Hammarby IF IBF Div 33  -  2  
25
19:30
fre
19:30    
Herr Div 2 / Div 3, Hedebyhallen
Hammarby IF IBF Div 2 - IFK Gnesta Herrlag  -      
25
18:30
fre
18:30    
HJ JAS, Skärholmshallen
HJ JAS » 
Hammarby IF IBF HJ - AIK IBF HJ
  -      
 
20
11:30
sön
11:30    
Dam A, Furuborghallen
Dam A » 
Nykvarns IBF D1 - Hammarby IF IBF Div 1
  -      
19
15:00
lör
15:00    
Herr Div 2 / Div 3, Ormingehallen
Nacka IBK - Hammarby IF Innebandyförening  -      
19
15:00
lör
15:00    
Herr Div 2 / Div 3, Ormingehallen
Hammarby IF IBF Div 2 - Nacka IBK HERR A  -      
19
13:30
lör
13:30    
Dam A, Sjöstadshallen
Dam A » 
Hammarby IF Innebandyförening - Sirius
  -      
16
20:15
ons
20:15    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF Innebandyförening - Farsta  -      
16
20:15
ons
20:15    
Herr Div 2 / Div 3, Sjöstadshallen
Hammarby IF IBF Div 2 - Farsta IBK Herr A Div 13  -  12
15
20:00
tis
20:00    
Herr Div 2 / Div 3, Värmdö sporthall
Värmdö - Hammarby IF  -      
15
20:00
tis
20:00    
Herr Div 2 / Div 3, Värmdö sporthall
Värmdö IF Herr div 1 - Hammarby IF IBF Div 2  -      
JUNI 2023
 
19
20:00
mån
20:00    
HJ JAS, Hässelbyhallen
HJ JAS » 
Hässelby SK IBK - Hammarby IF Innebandyförening
  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
HJ JAS, Kämpetorpshallen
 
HJ JAS » 
Hammarby IF Innebandyförening - IS Saga
  -      
 
11
11:00
sön
11:00    
P11/P12, Södermalmsskolan
P11/P12 » 
Hammarby IF Innebandyförening - föräldrar
  -